KONST / Litografier / Färglitografi 8192411
nr 819 2411
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), 23x310, signerad, motivets mått: 46x58
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:51:16
4/4 19:31:35
500 kr
5/4 15:02:53